Archiv novinek

RECUTECH novým partnerem TECH EDU

Pardubický výrobce vysoce kvalitních protiproudých tepelných výměníků vzduch-vzduch a dalších energii šetřících komponentů, společnost Recutech, se připojila k projektu TECH EDU. Firmu tvoří tým odborníků s léty praxe v oboru vzduchotechniky a ventilací, který staví na první místo kvalitu a zakládá si na dlouhodobých vztazích se zákazníky a krátkých dodacích lhůtách. Brzy tedy v časopise TECH EDU nahlédneme do moderní výrobní haly vybavené špičkovými technologiemi a seznámíme se i s vývojem a konstrukcí tepelných výměníků. Pardubická firma připravuje pro žáky základních a středních škol zajímavou soutěž.

Publikováno

Světlo na cestu má vítěze

Na slavnostním setkání vítězů všech kategorií druhého ročníku soutěže Srdce s láskou darované v Poslanecké sněmovně PČR byla předána také zvláštní cena Světlo na cestu. Získali ji osmáci ze ZŠ Polešovice pod vedením paní učitelky Evy Andrýskové za svou venkovní lampu Pastelka. Gratulujeme!

Publikováno

Vymyslete si vlastní osvětlení své cesty

I velké věci mohou někdy odstartovat malými krůčky. Máte představivost a dobré nápady? Dokážete se vcítit do toho, co potřebují ostatní? Chcete jim posvítit na cestu?

Publikováno
Celá novinka…

TECH EDU nově i přílohou TRADE NEWS

Zářijové vydání TECH EDU vychází ve zvýšeném tištěném nákladu 9000 kusů. Je to proto, že kromě 8000 kusů, které jsou běžně přílohou časopisu AGE, putuje dalších 1000 kusů do magazínu TRADE NEWS. Ty se dostanou k firmám na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Publikováno